Noteikumi un nosacījumi

Tiešsaistes veikala lietošanas noteikumi

Latvijas Republikas tiesību akti paredz, ka interneta veikala īpašniekam ir jāparedz produktu piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu noteikumu sauc par distances līgumu (Ministru kabineta noteikumi).


DISTANCES LĪGUMS

Šie Lietošanas noteikumi ir juridisks dokuments, kas ir saistošs Pircējam un SIA FIXALL, turpmāk tekstā – "Pārdevējs", kas paredz Pušu tiesības un atbildību, preču pasūtīšanas, apmaksas, piegādes un atgriešanas noteikumus.

Distances līgums ir noslēgts starp pusēm – Pārdevēju, interneta veikalu īpašnieks SIA FIXALL, reģistrācijas numurs: 42403044797, juridiskā adrese: Madonas nov., Kalsnavas pag., Aiviekste, "Aiviekstes māja 31" - 7, LV-4860, fiziskā adrese: Mārupes novads, Mārupes pagasts, Jaunmārupe, Mazcenu aleja 37B, LV-2166, Latvija un Pircējs, kurš veic pasūtījumu un veic pirkumu interneta veikalā www.allfix.lv.


PIEGĀDES UN APMAKSAS PROCEDŪRA

Pircējs pasūta preces šajā tīmekļa vietnē, norādot pasūtāmo produktu veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja maksāt par produktiem, izmantojot tiešsaistes veikalā integrētos maksājumu rīkus.

Kā veikt pirkumu?

Solis 1 - Izvēlieties produktu.

Kad tas ir izdarīts, nospiediet Pirkt, kas automātiski pievieno to jūsu iepirkumu grozam.

Solis 2 - Veikt savu pasūtījumu.

Dodieties uz sadaļu Iepirkumu grozs, uzmanīgi izlasiet visu informāciju par izvēlētajiem produktiem un aizpildiet nepieciešamos laukus, kā arī pārskatiet izvēlētos produktus un to daudzumu.

Solis 3 - Doties uz maksājumu.

Nospiediet Maksāt. Tiek atvērts omniva kases iepirkuma maksājuma logs, kurā jāievada nepieciešamie dati, lai mēs varētu ar jums sazināties par jūsu veikto iepirkumu. Ja esat apmierināts ar pasūtījumu, izvēlieties vienu no pirkuma apmaksas veidiem un nospiediet Maksāt.


MAKSĀJUMA VALŪTA

Maksājuma valūta mājas lapā www.allfix.lv eiro (EUR).


MAKSĀJUMA PROCEDŪRA

Jūsu ērtībai mēs piedāvājam veikt maksājumus ar bankas karti. Izvēloties šo maksājuma veidu, jūs varat nekavējoties maksāt par savu pasūtījumu un saņemt produktus paku automātā jums ērtā laikā!

Maksājums ar bankas karti ir iespējams tikai tad, ja banka, kas izsniegusi karti, piedalās drošā tiešsaistes pirkuma programmā (MasterCard SecureCode vai Verified by Visa). Pēc bankas kartes datu ievadīšanas jūs varat nosūtīt uz jūsu bankas tīmekļa vietni, lai ievadītu drošības kodu, kas ir nepieciešams, lai pārbaudītu jūsu personas datus. Ja maksājums netiek apstiprināts, lūdzu, sazinieties ar savu banku, kas jums izsniegusi maksājumu karti, vai izvēlieties citu maksājuma veidu.


ATTEIKUMA TIESĪBAS

Pircējam ir tiesības atteikties no produkta 14 kalendāro dienu laikā no brīža, kad produkts saņemts, nosūtot Pārdevējam atteikuma vēstuli. Pārdevējs pa e-pastu nosūta veidlapu pircējam pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircējam ir pienākums atgriezt produktus Pārdevējam 7 dienu laikā pēc izņemšanas vēstules nosūtīšanas. Visus izdevumus, kas radušies saistībā ar preču atgriešanu Pārdevējam, sedz Pircējs.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 126. punktā noteikts, ka "patērētājs ir atbildīgs par produkta kvalitātes un drošības saglabāšanu atteikuma tiesību izmantošanas laikā". Pārdevējs patur tiesības atteikt Pircējam izmantot atteikuma tiesības vai aizturēt kompensāciju produkta bojājuma gadījumā, ja produkts tiek bojāts produkta lietošanas laikā vai neievērojot rokasgrāmatas norādījumus, ja produkta oriģinālais iepakojums ir nozaudēts vai ja iepakojums ir būtiski bojāts, vai iepakojums ir atvērts.


DATU APSTRĀDE

Ievadot nepieciešamo informāciju, veicot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir izlasījis un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un piegādāt produktus saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi, tiks nosūtīti uz norādīto e-pastu.

Pārdevējs ir informēts un ievēros visus drošības pasākumus, kas saistīti ar kartes datu pārsūtīšanu, un pircēja kartes dati netiks saglabāti.